hledání

Základní údaje

 

OV KSČM

náměstí Palackého 293

686 01  Uherské Hradiště

I. patro

tel.:      572 552 905

mobil:   734 430 359

           725 646 090

Předseda:

  RNDr. Vladimír Koníček

místopředseda:

  Ing. Pavel Kroča

mobil:   603 448 224     

e-mail:  ov.uh@kscm.cz


Celostátní stránky KSČM

 www.kscm.cz

Facebook KSČM


Kalendář akcí KSČM


www.halonoviny.cz


Transparentní účet
pro zasílání darů:
478648033 / 0300
nutno uvést
"Jméno příjmení - dar"

Všechny transp. účty


Transparentní účty


Objednavatel:
OV KSČM Uh.Hradiště
Zhotovitel:
OV KSČM Uh.Hradiště

 

 

 

KSČM Uherské Hradiště

Aktuálně

 

Tam kde je argumentem dlažební kostka.
Takto se dokážou prezentovat ti, kterým došly argumenty a nejsou schopni věcné diskuse. Pak se stává dlažební kostka ve vitríně argumentem. Nejedná se ale o projev demokracie. Ta končí poškozováním a omezováním práv druhých. Tady se jedná o úmyslný vandalismus.
→ celý článek
aa

 

Dne 27. května 2016  se v Brně uskutečnily demonstrace a protestní pochod, proti stále se stupňujícím provokacím představitelů Sudetoněmeckého landsmanšaftu, úmyslnému falšování dějinných skutečností a vstřícnosti vlády ČR k těmto aktivitám.

 


→ celý článek
herman

 

Dne 27. května proběhla kontrola naší nástěnky ministrem kultury Danielem Hermanem.

 Obstáli jsme.

 

 

 

 


→ celý článek
1. máj 2016

 

Region Moravského Slovácka a  zejména prostory Smetanových sadů v Uh. Hradišti,  se dne 1.5.2016 probudily do slunečného prvomájového dopoledne. Na pozvání pořadatelů  OV, MěV KSČM Uh. Hradiště a Levicového klubu žen  Uh. Hradiště, přišlo již tradičně  oslavit mezinárodní svátek pracujících více jak tisícovka  občanů,  ze všech významných měst a obcí zdejšího i sousedních okresů.

 

 


→ celý článek

Dne 30. dubna 2016 se delegace KSČM, vedená předsedou OV Uh. Hradiště poslancem PS P ČR Vladimírem Koníčkem, zúčastnila pietního aktu k uctění památky salašských občanů, kteří byli v dubnu 1945 zavražděni fašistickými okupanty. U kamenného monumentu s výstižných nápisem "Lidé bděte", pod kterým se nachází pamětní desky se jmény devatenácti mužů a jedná ženy, se vzpomínalo na jednu z největších tragédií II. světové války na Uherskohradišťsku. Památku obětí uctili představitelé obce Salaš, místního SDH, ČSBS, KSČM, ČSSD, Levicového klubu žen, místní a další mírumilovní občané. Všichni přišli s myšlenkou touhy po mírovém spolužití a odsouzení násilných praktik mocenské rozpínavosti. Odkaz pro budoucí generace dokumentovali zejména studenti Gymnázia z Uh. Hradiště, provoláním k zachování mírového života, ukončení hrozeb válečných konfliktů a humanitárních katastrof. Všichni přítomní podpořili myšlenku prof. Polákové k větší prezentaci tohoto místa, ze strany příslušných orgánů a organizací, k umocnění společné generační odpovědnosti a zabránění podobných tragédií v budoucnosti.
OV KSČM se k této výzvě připojuje a v síle svého vlivu bude usilovat o zvýšení povědomí této tragédie ve společnosti a zajištění odpovídající formy pietního aktu např. jako celookresní vzpomínce na oběti fašistického teroru a ukončení II. světové války.


→ celý článek
Tradiční akce letos s výstavkou zemědělské techniky proběhla v obci Pitín.
→ celý článek
Na Masarykově náměstí v Uh. Hradišti se během pondělního odpoledne sešlo několik stovek občanů. Poslechli si skupinu Frekvence, básničku a pískání na flétnu. Rozdali jsme dvěstě karafiátů a perníkových srdcí. Popřáli jsme všem ženám k jejich svátku vše nejlepší... 
→ celý článek
Mezinárodní den žen

Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště

 

7. března 2016,  od 14 hodin


→ celý článek
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena