hledání

Základní údaje

 

OV KSČM

náměstí Palackého 293

686 01  Uherské Hradiště

I. patro

tel.:      572 552 905

mobil:   734 430 359

           725 646 090

Předseda:

  RNDr. Vladimír Koníček

místopředseda:

  Ing. Pavel Kroča

mobil:   603 448 224     

e-mail:  ov.uh@kscm.cz


Celostátní stránky KSČM

 www.kscm.cz

Facebook KSČM


Kalendář akcí KSČM


www.halonoviny.cz


Transparentní účet
pro zasílání darů:
478648033 / 0300
nutno uvést
"Jméno příjmení - dar"

Všechny transp. účty


Transparentní účty


Objednavatel:
OV KSČM Uh.Hradiště
Zhotovitel:
OV KSČM Uh.Hradiště

 

 

 

KSČM Uherské Hradiště

Aktuálně

 

1. máj 2016

 

Region Moravského Slovácka a  zejména prostory Smetanových sadů v Uh. Hradišti,  se dne 1.5.2016 probudily do slunečného prvomájového dopoledne. Na pozvání pořadatelů  OV, MěV KSČM Uh. Hradiště a Levicového klubu žen  Uh. Hradiště, přišlo již tradičně  oslavit mezinárodní svátek pracujících více jak tisícovka  občanů,  ze všech významných měst a obcí zdejšího i sousedních okresů.

 

 


→ celý článek

Dne 30. dubna 2016 se delegace KSČM, vedená předsedou OV Uh. Hradiště poslancem PS P ČR Vladimírem Koníčkem, zúčastnila pietního aktu k uctění památky salašských občanů, kteří byli v dubnu 1945 zavražděni fašistickými okupanty. U kamenného monumentu s výstižných nápisem "Lidé bděte", pod kterým se nachází pamětní desky se jmény devatenácti mužů a jedná ženy, se vzpomínalo na jednu z největších tragédií II. světové války na Uherskohradišťsku. Památku obětí uctili představitelé obce Salaš, místního SDH, ČSBS, KSČM, ČSSD, Levicového klubu žen, místní a další mírumilovní občané. Všichni přišli s myšlenkou touhy po mírovém spolužití a odsouzení násilných praktik mocenské rozpínavosti. Odkaz pro budoucí generace dokumentovali zejména studenti Gymnázia z Uh. Hradiště, provoláním k zachování mírového života, ukončení hrozeb válečných konfliktů a humanitárních katastrof. Všichni přítomní podpořili myšlenku prof. Polákové k větší prezentaci tohoto místa, ze strany příslušných orgánů a organizací, k umocnění společné generační odpovědnosti a zabránění podobných tragédií v budoucnosti.
OV KSČM se k této výzvě připojuje a v síle svého vlivu bude usilovat o zvýšení povědomí této tragédie ve společnosti a zajištění odpovídající formy pietního aktu např. jako celookresní vzpomínce na oběti fašistického teroru a ukončení II. světové války.


→ celý článek
Tradiční akce letos s výstavkou zemědělské techniky proběhla v obci Pitín.
→ celý článek
Na Masarykově náměstí v Uh. Hradišti se během pondělního odpoledne sešlo několik stovek občanů. Poslechli si skupinu Frekvence, básničku a pískání na flétnu. Rozdali jsme dvěstě karafiátů a perníkových srdcí. Popřáli jsme všem ženám k jejich svátku vše nejlepší... 
→ celý článek
Mezinárodní den žen

Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště

 

7. března 2016,  od 14 hodin


→ celý článek

 

Dne 30. listopadu 2015 se uskutečnila v Klubu kultury v Uh. Hradišti Okresní konference KSČM. Jednání se zúčastnilo 43 delegátů zastupujících 656 členů KSČM z celého okresu, jakož i hosté z ÚV KSČM a OV KSČM Zlín, Kroměříž a Vsetín.


→ celý článek


Vratimovský odborný seminář se uskutečnil v sobotu 24. října 2015 v Kulturním domě

Frýdek.

 

Videa se záznamy vystoupení jednotlivých hostů semináře na následujících odkazech.


→ celý článek
Kancelář OV přestěhována

 

Z důvodu rekonstrukce domu Palackého náměstí 293 byla dočasně přestěhována kancelář OV do nových prostor v Atriu, Masarykovo náměstí 157/158.

 

 


→ celý článek

Haló noviny


Průmyslu v regionu se daří, ale chybějí dělníci s potřebnou kvalifikací

 

Rozhovor Haló novin s náměstkem hejtmana Zlínského kraje Ivanem Mařákem (KSČM)


→ celý článek
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena