hledání

Základní údaje

 

OV KSČM

náměstí Palackého 293

686 01  Uherské Hradiště

I. patro

tel.:      572 552 905

mobil:   734 430 359

           725 646 090

Předseda:

  RNDr. Vladimír Koníček

místopředseda:

  Ing. Pavel Kroča

mobil:   603 448 224     

e-mail:  ov.uh@kscm.cz


Celostátní stránky KSČM

 www.kscm.cz

Facebook KSČM


Kalendář akcí KSČM


www.halonoviny.cz


Transparentní účet
pro zasílání darů:
478648033 / 0300
nutno uvést
"Jméno příjmení - dar"

Všechny transp. účty


Transparentní účty


Objednavatel:
OV KSČM Uh.Hradiště
Zhotovitel:
OV KSČM Uh.Hradiště

 

 

 

Fotogalerie

Lidice stále varují!

Několik fotografií z pietního aktu Levicového klubu žen v Uherském Hradišti.

Celostátní setkání levicového klubu žen.

Výběr fotografií z celostátního setkání v Kroměříži.

1. máj 2017

Oslava Svátku práce dne 1. 5. 2017 ve Smetanových sadech v Uherském Hradišti.

Setkání s občany před krajskými volbami 2016

S nadcházejícími volbami do krajských zastupitelstev proběhlo na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti předvolební setkání s voliči. Součástí programu bylo vystoupení "Karel Gott revival Morava". V průběhu setkání se předstevila převážná většina kandidátů, kteří přijali místo na kandidátní listině. Osobně byl zvlášť předsteven lídr kandidátky Ing. Ivan Mařák a dalším čtyři přední osobnosti. Náše setkání přijel podpořit i europoslanec Ing. Jaromír Kohlíček vracející se s cesty ze Slovenka.
VZ přiložených fotografií si můžete prohlédnout atmosféru, která na náměstí před volbami byla.

1.máj 2016 - Smetanovy sady

Každoroční tradiční oslava Svátku práce a oslav osvobození našeho města na konci 2. světové války proběhly tradičně ve Smetanových sadech pod záštitou OV KSČM v Uherském Hradišti. Svým podílem přispěl i MěV  KSČM v UH, členové základních organizací a členky levicového klubu žen.

Slavnostní projev přednesl poslanec parlamentu ČR RNDr. Vladimír Koníček. Na tribunu jej doprovodili i kandidáti do zastupitelstva Zlínského kraje, lídr kandidátky - náměstek hejtmana kraje Ing. Ivan Mařák a další kandidáti za náš okres. Celým programem provázela dechová hudba Boršičanka Antonína Koníčka. Připraveny byly aktrakce pro děti a Haló noviny pro všechny návštěvníky májového dopoledne.

23. setkání občanů a mládeže na pomezí Moravy a Slovenska,

    pořádané u příležitosti 69. výročí SNP a 68.výročí osvobození republiky, proběhlo pod tradičním heslem „Naše národy hranice nerozdělí“ v sobotu 24.srpna 2013 v Dubňanech. Letos bylo spojeno se zahájením volební kampaně do PS PČR v JmK a tomu odpovídal i průběh úvodní části. Za KSČM vystoupil předseda poslaneckého klubu KSČM Ing. Pavel Kováčik, a za KSS pak ústřední tajemník Jozef Artim. Se zdravicemi vystoupili také zástupci mládeže a přítomné pozdravil i velvyslanec Venezuely v ČR Victor Julián Hermández León. Následně se představili komunističtí kandidáti do PS PČR z Jihomoravského kraje, v čele s dosavadním poslancem Vojtěchem Adamem.
    Na setkání také předal zástupce ÚV KSS nejvyšší vyznamenání ÚV KSS „Medaili Gustáva Husáka“ těm, kteří se dlouhodobě podílejí na pořádání těchto setkání. Po politické části následoval kulturní program.

První máj, Smetanovy sady 2013

Tak jako každoročně, proběhlo i letos 1.května 2013 ve Smetanových sadech v Uh.Hradišti Prvomájové dopoledne. Akci pořádal OV KSČM a MěV KSČM v Uh.Hradišti za pomoci ZO KSČM a sympatizantů z okresu. Dopoledne probíhalo pod heslem "Změna je možná" a v tomto duchu také promluvil k přítomným v 10.00 hodin náš poslanec PS PČR Vladimír Koníček a přítomný náměstek hejtmana Zlínského kraje za KSČM Ivan Mařák. K dostání byly také v dostatečném počtu Haló noviny.

Již od devíti hodin  se o dobrou pohodu přítomných starala dechová hudba Boršičanka pod vedením Antonína Koníčka. Pro děti byla připravena řada atrakcí a jízdy na ponících, o které byl největší zájem. Také zajištěné občerstvení uspokojilo zájemce všech věkových kategorií. Ke krásné májové náladě, která v parku panovala, vydatně přispělo i jarní sluníčko.

 

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena